Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-18:00
  • Сб-Нд 10:00 - 16:00

Умови угоди

Онлайн-сервіс PiroTechnik це торгова площадка для продажу піротехнічних матеріалів.

Відвідувач - будь-яка особа, яка має доступ до Порталу, за допомогою мережі Інтернет і використовує Портал.

Власник Порталу - Товариство з обмеженою відповідальністю  є постачальником послуг проміжного характеру в розумінні Закону України «Про електронну комерцію» і не є

ініціатором передачі інформації.

Верифікація - перевірка Користувача, яка здійснюється шляхом введення у відповідне поле на сторінці верифікації спеціального коду, відправленого Адміністрацією Порталу в SMS / Viber - повідомленні на номер, вказаний Користувачем при реєстрації, оформлення замовлення.

Користувач -  Покупець або відвідувач, які погодилися з умовами цієї Угоди.

Обліковий запис - електронний кабінет Користувача (аккаунт) у функціональній системі Порталу, який має унікальний ID, за допомогою якого Користувач може управляти своїми Сервісами.

Покупець - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди і яка, користуючись можливостями Порталу, купує і/або замовляє . Покупець може користуватися можливостями порталу як шляхом реєстрації на порталі зі створенням свого «Кабінету покупця», так і без такої реєстрації.

Сайт - інтернет-сайт Продавця, створений на Порталі з доменним ім'ям формату піддомен або з зовнішнім доменним ім'ям, зареєстрований і оформлений з використанням Порталу відповідно до умов що функціонує як інтернет-магазин.