Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-18:00
  • Сб-Нд 10:00 - 16:00

Тортові свічки купити

Тортові свічки Maxsem Cake Fountain MF-008 40 сек. 12 см
0
Код товару: MF-008
36.00грн.
Торгова марка: Maxsem Fireworks Тривалість роботи: 40 с. Кількість одиниць в пачці: 4 шт.
Відео
Тортові свічки Maxsem Cake Fountain MF-010 23 см. 60 секунд
0
Код товару: MF-010
59.50грн.
Торгова марка: Maxsem Fireworks Тривалість роботи: 60 с. Кількість одиниць в пачці: 3 шт.
Відео
Тортова свіча 40 с. MF-001 4 шт
0
Код товару: MF-001
32.00грн.
Торгова марка: MaxSem Висота вильоту: 0.25м Тривалість роботи: 40 с.
Відео
Тортова свіча 90c. MF-002 4 шт
0
Код товару: MF-002
44.50грн.
Торгова марка: MaxSem Висота вильоту: 0.3м Тривалість роботи: 90 с.
Відео
Тортова свіча 40c. СТ-11 4шт
0
Код товару: СТ-11
37.94грн.
Торгова марка: Феєрія Висота вильоту: 0.2м Тривалість роботи: 40 с.
Немає в наявності
Відео

Торт вже став самим звичайним атрибутом на кожен день народження, особливо якщо це стосується дитячого свята. Зрозуміло, за традицією на торті іменініка повинні бути свічки. Однак, всім вже набридли звичайні воскові свічки, тому даний магазин пропонує придбати свічки-фейверков, які однозначно зроблю свято незабутнім.

Види

Зрозуміло, фейверков для використання вдома сьогодні досить, але для тортових свічок використовується "холодний фонтан", який також буває двох видів:

Сценічні. Такі, звичайно, в торт можна вставити, але це буде не зовсім зручно через занадто великої висоти позов, яка може доходити до двох метрів. Тому в основному їх використовують, як декорації до якогось заходу;

Побутові. Ось цей-то вид і використовується в якості тортових свічок, адже висота іскор у них всього п'ятдесят сантиметрів. Однак, дуже близько до неї підходити не варто, оскільки можна отримати опік.

Переваги і недоліки

Головною перевагою даного вироби є здатність холодного фонтану полягає в його здатності створити урочисту атмосферу на будь-якому заході, позбавивши всіх оточуючих можливості сумувати. Таке свято однозначно надовго збережеться в пам'яті кожного присутнього, а крім усього іншого для псіхоческого стану людини дуже важлива наявність позитивних емоцій.

Іншою перевагою можна назвати повну безпеку подібних виробів. Справа в тому, що іскри від холодного фонтану не розлітаються в різні боки, а згорають прямо в повітрі. Тому гості заходу однозначно не постраждають. Також подібні свічки ні краплі не забруднюють приміщення, де проводиться захід.

Однак, не варто забувати і про недоліки, які у такої продукції також є. Головним мінусом таких свічок можна назвати деякі складності в експлуатації, адже треба строго дотримуватися техніки безпеки при використанні.

Дана компанія сьогодні готова запропонувати досить широке різноманіття таких тортових свічок за досить доступними розцінками, та ще й з доставкою. Таким чином, зробити своє свято неповторним і незабутнім в сучасному світі стає набагато простіше.