Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-18:00
  • Сб-Нд 10:00 - 16:00

Пневмохлопушки купити

Пневмохлопушка "Золото"  60 см СМ061
0
Пневмохлопушка "Золото і срібло"  40 см СМ042
0
Пневмохлопушка "Долар і Євро"  40 см СМ035
0
Пневмохлопушка "Золото і срібло "  30 см СМ033
0
Пневмохлопушка " Червоні серця" 60 см СМ060
0
Пневмохлопушка "Cartoon" 30 см СМ036
0
Пневмохлопушка "Червоні серця" 30 см СМ031
0
Пневмохлопушка  "Серпантин" 40 см СМ043
0
Пневмохлопушка "Серпантин" 30см СМ034
0
Пневмохлопушка "Кружок" 30см СМ032
0
Пневмохлопушки купити

Передчуття свята - одне з найприємніших відчуттів в житті людини. Радість, посмішки, гучний сміх друзів і рідних - що може бути краще цього? Але щоб кожне свято був справді незабутнім, Вам не обійтися без яскравих і барвистих помічників, адже найголовніше в цьому випадку - це деталі.

Пневмохлопушка - незамінний атрибут веселощів і гарного настрою на святі. Вона являє собою паперовий конус або циліндр, яскравий вміст якого з гучним хлопком злітає вгору і розсипається дрібними красивими часточками.

Пневмохлопушки – з паперовим конфетті раніше були  традиційною забавою лише в період святкових новорічних днів. А сьогодні вони - яскравий і ефектний атрибут дитячих вечірок, весільних торжеств, корпоративів та фотосесій.

Намічається важливий захід? Наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні величезним асортиментом пневмохлопушок для будь-якого з цих випадків.

Найбільш ефектними - стануть пневмохлопушки, які діють на основі стисненого повітря і безпечно розкидають вміст верхньої частини циліндра на 4-5 метрів. З туби з хлопком виривається потужний потік з різнобарвної мішури і строкатим дощем неспішно спадає на землю. Водоспад може бути з золотистого або сріблястого конфетті, з яскраво-червоних сердець, серпантину, пелюсток, голубів або монет. Він містить елементи з паперу, фольги, а також іноді невеликі іграшки-сюрпризи. Саме такі варто купити пневмохлопушки, щоб святкову подію запам'яталося як надзвичайно барвисте і виняткове!