Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-18:00
  • Сб-Нд 10:00 - 16:00

Бліци

Новинки
Набір Бліців TR-1S 6 шт Феєрія
0
Набір Бліців Furor Circle Fireworks FR-2 6 шт
0
Набір Бліців Furor Super Blitz FR-1C 6 шт
0
79.99грн.
Новинки
Набір Бліців Вихор БР-1 6 шт
0
Набір Бліців Furor Circo Blitz FR-1 6 шт
0
79.85грн.
Набір Бліців TR-2 6 шт
0
85.00грн.
Відео
Набір Бліців GWM5030 6 шт
0
69.99грн.
Відео
Бліци

Невдовзі важлива подія, а в шоу-програмі досі немає чогось яскравого й особливого? Тоді неймовірні бліци, що є унікальними піротехнічними виробами, допоможуть Вам розв’язати цю проблему легко, бюджетно та якісно.

За принципом роботи бліци нагадують блискучі ракети. Щоб ввести їх у дію, потрібно підпалити ґніт (фітіль), після чого через декілька секунд бліц летить угору, залишаючи за собою золотий сяйливий хвіст, ніби справжня комета. Коли бліц досягає верхньої точки своєї висоти, мов казковий феєрверк, він вибухає вогняною кулею з доповненням у вигляді зірок, різних кольорів чи узорів (у кожного бліца ці ефекти різні).

Додавати піротехнічні бліци можна як незвичайну «родзинку» до свята будь-якої тематики й незалежно від того, яка пора року надворі. Адже блискучі іскри бліців чудово прикрашають і літню подію, задаючи їй ще більше «жару», і зимовий вечір, надзвичайно гарно контрастуючи з темним небом на фоні білого снігу.

Оскільки ми співпрацюємо тільки з перевіреними торговими марками: MaxSem, Furor Fireworks, Зевс, Агенція свято, Феєрія тощо, — у всіх піротехнічних бліців наявний сертифікат якості. Тому найвищий рівень їхньої безпечності й надійності Вам гарантовано.

Замовляйте неймовірні бліци прямо зараз у нашому магазині pirotechnik.com.ua. І тоді (навіть не сумнівайтеся в цьому!) будь-яка Ваша святкова подія наповниться запаморочливо красивим блиском і теплими посмішками.