Меню

Холодні фонтани

Сценічний фонтан холодний MF00-103
0
100.00грн.
Холодні сценічні фонтани практично не виділяють диму, прцюють при низькій температурі горіння іскр, завдяки чому використовувати можна не лише на вулиці, а й в приміщенні . Безпечна відстань для глядачів 1 метр від фонтану. Час роботи холодного ..
Сценійчний холодний фонтан MF00-104
0
252.00грн.
Якщо вас зацікавили холодні сценічні фонтани то купити їх ви можете в нашому інтернет магазині піротехніки «Піротехнік». Великий вибір сценічної піротехніки за доступними цінами.Холодний фонтан або ще як його називають сценічний фонтан MF00-104 ..
Сценійчний холодний фонтан MF00-106
0
160.00грн.
Холодний сценічний фонтан торгової марки MaxSem тривалістю роботи 50 секунд являє собою потік іскрів висотою 3 метри. Сценічна піротехніка набула широкого використання для проведення концертів, організації весіль, романтичних побачень, виїз..
Доріжка з холодних фонтанів
2
750.00грн.
Доріжка з холодних фонтанів на весілля – це якісно новий вибір для організації незабутнього свята. Доріжка з холодних феєрверків має висоту вильоту 2 метри та відмінно підійде для використання, як на вулиці, так і в приміщенні. Час роботи доріжки..
Заканчивается
Пульт для запуску сценічних фонтанів D08
1
2 700.00грн.
Дистанційна система D08 містить один пульт з клавішами ABCD і один пульт дистанційного керування з однією клавішею (для одночасного запалу всіх вогнів). Він містить 8 приймачів для холодних фонтанів.Для живлення блоків використовують 2 батарейки ..
Перший танець холодних фонтанів
2
750.00грн.
Перший танець фонтанів на весілля – це справжня казка для створення незабутніх моментів. Якісні сценічні фонтани холодного вогню представлені о золотисто-срібній кольоровій гамі та відміно підійдуть до використання в приміщенні. Комплект холодних..
Сценічний фонтан (холодний,без запаху та диму)  FS2 30NS
0
90.00грн.
Сценічний фонтан холодного вогню FS 30 NS спеціально розроблений для вражаючого піротехнічного шоу. Сценічний фонтан FS 30 NS можна використовувати, як на вулиці, так і в приміщенні. Завдяки універсальній висоті вильоту 2 метри створюється казкове..
Холодний фонтан F01S
0
270.00грн.
Холодний фонтан серії F01S, виробляє потік заолотих або срібних іскор висотою до 5 метрів. Завдяки цьому можна підкреслити момент зустрічі молодят в ресторані, перший весільний танець, поява святкового торта, Романтична зустріч біля локації. Фон..

Холодні  фонтани (сяючі феєрверки) - ідеальний варіант для будь-якого свята. Вони допоможуть швидко декорувати урочистий захід, прикрасити весілля і зробити день народження абсолютно особливим. При цьому такі низькотемпературні холодні фонтани вважаються найбезпечнішими. Вони не випускають задушливого диму, підходять для установки як на вулиці, так і в приміщеннях, не мають запаху і при цьому замовити холодні фонтани на весілля можна недорого.

Переваги холодних фонтанів:

·        простота установки і експлуатації;

·        можливість використання навіть в невеликих приміщеннях;

·        частинки заряду, іскри згорають в повітрі, тому не обпалюють гостей заходу і при попаданні на одягу не пропалюють її;

·        різноманітність типів конструкцій ракет, наприклад, можна взяти фонтан для сцени або 

ж невеликий фонтанчик на весільний торт;

·        різноманітність ефектів і квітів іскор;

·        красивий і стильний вигляд;

·        відсутність шуму при горінні, а також запаху і диму;

·        безпеку використання при дотриманні правил експлуатації.

Як вибирати холодні фонтани?

Для початку слід визначитися з розмірами приміщення, в якому буде проходити захід або знайти відповідний двір для установки сценічної піротехніки. Залежно від технічних параметрів феєрверк фонтан розрізняється таким чином:

за тривалістю горіння стовпа іскор (від 5 до 60 секунд);

по діаметру снопа (від 0,2 до 2 метрів);

по висоті стовпа іскор (від 0,2 до 8 метрів).

Крім цього, замовити піротехніку, наприклад, на весілля або ювілей можна різних відтінків і їх поєднань. Залежно від потужності заряду холодні фонтани можуть підходити як для обрамлення концертної сцени, так і для декорування торжества в ресторані. Найбільш популярним варіантом при організації сучасних свят зараз є феєрверк фонтани для торта. Такі компактні і витончені піротехнічні пристрої розкидають яскраві іскри на відстань до 25 см, що виглядає справді чарівно.

Де купити недорогі холодні фонтани Львів з доставкою по Україні?

У нашому магазині піротехніки кожен покупець зможе підібрати холодні фонтани на свій розсуд. У нас можна купити як настільний фонтан феєрверк для сімейного свята, так і холодний фонтан феєрверк для організації концерту. Ми гарантуємо високу якість піротехнічних товарів і відповідність їх технічного стану правилам безпеки. Каталог холодних фонтанів розміщений нижче.