Стробоскопи

Стробоскоп піротехнічний - незамінна річ для вечірки під відкритим небом, футбольного матчу або довгоочікуваного концерту. Пристрій відтворює мерехтливі відблиски протягом декількох хвилин, які ефектно доповнюють будь-який масові захід.

Купити стробоскопи в нашому інтернет-магазині піротехніки, і ви отримуєте можливість стати учасником грандіозного видовища - палаючої трибуни під час футбольного матчу.

Рекомендації до використання стробоскопа

Стробоскоп зовні виглядає як невелика довгаста чашечка з паперу, яку зручно тримати в руці. Усередині стробоскоп заповнений двома різними по температурі горіння піротехнічними складами, які по черзі запалюють один одного і створюють ефект спалаху. Цей процес повторюється кілька разів, поки обидві

піротехнічні речовини повністю не згорять. Тривалість горіння стробоскопа становить від 30 до 90 секунд.

Стробоскоп - це піротехніка, більшою мірою призначена для вечірнього часу. Однак якщо довгоочікуваний захід відбувається вдень, для ефектності стробоскоп використовують в поєднанні з кольоровим димом. Таке приголомшливе «різнобарвне» видовище влаштовують футбольні фанати в якості підтримки своєї команди.

Незважаючи на те, що під час горіння стробоскоп можна тримати в руці, через деякий час паперова чашка нагрівається і може стати причиною опіку, перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію. Додаткову інформацію про піротехнічні стробоскопи ви можете отримати при оформленні покупки в нашому інтернет-магазині PiroTechnik.


Стробоскоп MF 02-89

Стробоскоп MF 02-89

Стробоскоп MF 02-89Торгова марка: MaxSemТривалість роботи: 60 секундСтробоскоп M..

11.00грн.

Стробоскоп MF 02-90

Стробоскоп MF 02-90

Стробоскоп MF 02-90Торгова марка: MaxSemТривалість роботи: 90 секундСтробоскоп&n..

15.00грн.

Стробоскоп STR-2

Стробоскоп STR-2

Стробоскоп STR-2Торгова марка: ФеєріяТривалість роботи: 60 секундСтробоскоп STR-..

19.00грн.

Показано з 1 до 3 із 3 (всього 1 сторінок)